Av.Arb.Naci Emre

Av.Arb.Naci Emre

Büromuzun kurucusu Av.Naci Emre, 1972 Balıkesir / Bigadiç doğumludur. Bigadiç Cumhuriyet Lisesi ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup, Avukatlık stajını Ankara Barosunda (1995) tamamlamıştır. 1997 yılından bu yana Bursa Barosuna bağlı serbest avukat olarak çalışmaktadır.

Trafik ve iş kazalarından doğan uyuşmazlıklarda ve sigorta hukuku alanında bilirkişi olarak görev yapmaktadır.

Sigorta ve tazminat hukuku ile ilgili olarak kurumlara , şirketlere eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmakta, Bursa Barosu’nda sigorta hukuku konusunda dersler vermektedir.

İşveren sorumluluğu ile ilgili Bursa ve İstanbul’da çalıştaylar düzenleyen Naci Emre’nin , sorumluluk hukuku alanında yayınlanmış yazı ve makaleleri bulunmaktadır. Son dönemde birçok seminer ve toplantılara ,TV ve internet yayınlarına konuşmacı olarak katılmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Hukuku Eğitim Sertifikası sahibidir. 2016 yılında Adalet Bakanlığı Arabuluculuk siciline kayıt olmuştur.

Sigorta şirketlerinde bedeni hasar yönetim süreçlerine ilişkin geliştirdiği ASİS, DASİS ve TRASİS projelerinin ve benzer iş akış modellerinin ekip lideridir.